×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівський УКРОП ініціював громадські слухання стосовно збільшення вартості проїзду в електротранспорті

УКРОП Львівщини виступив проти чергового підвищення вартості проїзду в електротранспорті. У зв’язку з численними зверненнями мешканців міста, фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді ініціювала проведення громадського слухання про «Недоцільність підняття вартості за проїзд пасажирів у міському електротранспорті без обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку». Досі міською владою не було організовано жодних зустрічей з містянами для представлення звітів пасажиропотоку, кошторисів та планів розвитку.

“Міський електротранспорт Львова є бюджетним видом транспорту, яким часто користуються найменш захищені верстви населення - студенти, школярі, пільговики. Покращення фінансового становища підприємства ЛКП «Львівелектротранс» за кошти цих категорій — є ницим та гнітючим. Попри це, досі немає точних даних про те, скільки людей користується громадським транспортом Львова і куди йде необлікована готівка. Переконаний, що після цього міська влада збільшить вартість проїзду у маршрутках на 1-2 гривні”, - вважає голова фракції Ігор Телішевський.

Запрошуємо Вас до обговорення цієї теми:

Час та місце проведення: 02 квітня 2018 року, великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1)

Реєстрація учасників: 17.00-18.00. Початок заходу о 18.00.

Реєстрація проводиться на підставі паспорту громадянина України (для посвідчення особи та підтвердження місця реєстрації проживання).

Нагадаємо, на початку березня громадська рада при управлінні транспорту Львівської міської ради вкотре підтримала пропозицію ЛКП «Львівелектротранс» про підвищення вартості разового загального квитка до 5 грн, пільгового (студентського, учнівського) разового квитка зросте до 2,5 грн. у трамваях і тролейбусах міста. Дане рішення місцева влада називає «коригуванням» тарифу. Та, на жаль, таке «коригування» стосуватиметься виключно збільшення витрат мешканців.