×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Управління комунальної власності ЛМР відбирає майно ОСББ

У Львові управління комунальної власності відбирає нежитлові приміщення багатоквартирних будинків, які переходять на баланс ОСББ, та передає їх ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради».

Про це повідомив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук, який повторно скерував запит із вимогою привести процедуру списання з балансу багатоквартирних будинків у Львові  у відповідність до законодавчої бази України.

«Ще рік тому у сесійній залі міської ради я озвучив факти про те, як управління комунальної власності намагається заволодіти нежитловими приміщеннями (комори, підвали) у багатоквартирних будинках, де створили ОСББ. За рік  – жодної реакції. Натомість отримую нові повідомлення від  голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків про наміри УКВ привласнити «вільні приміщення», хоча вони є спільним майном мешканців багатоквартирного будинку», – коментує Веремчук.

За його словами, замість підтримувати бажання мешканців бути повноцінними господарями у власних будинках, УКВ своїми діями створює конфлікт між львів’янами і виконавчою владою.

«Така ситуація не стимулює мешканців створювати ОСББ. А  це суперечить рішенню Виконкому  ЛМР про сприяння у створенні об’єднань співласників багатоквартирних будинків у Львові. Тож з огляду на бездіяльність чиновників, які упродовж року не відреагували на мій запит, спільно з експертами напрацював відповідні зміни до рішення «Про затвердження Порядку списання з балансу міської ради багатоквартирних будинків, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності». Ухвалення цих змін приведе процедуру у відповідність до законодавства України та зупинить відвертий грабунок мешканців, в яких цинічно відбирають майно»,  – наголосив Валерій Веремчук.