×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На проект-переможець міського конкурсу із благоустрою джерел виділили 500 тисяч гривень

Під час сесії Львівської міської ради, 22 березня, депутати виділили 500 тисяч гривень на реалізацію проекту-переможця  міського конкурсу  «Благоустрій джерел м. Львова»  – відновлення джерела на вул. Топольній, 39 а.

Щоправда, не обійшлося без конфлікту із управлінням екології, яке лише після завершення конкурсу і оголошення переможця вияснило, що джерело розміщене на території, яка перебуває в оренді. Відтак, чиновники одразу заявили, що проект не вдасться реалізувати, а, значить, грошей на нього не потрібно. Проти цього виступив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук, який таки наполіг на виділенні коштів.

«Чиновники мали ще до оголошення конкурсу вивчити, де розміщене джерело, кому належить земля. Натомість про оренду вони дізналися лише тепер. Та, головне, не мають жодного бажання зробити все можливе, аби проект був реалізований.  Працівники управління навіть не поспілкувалися з орендарем. Можливо, він буде тільки радий, що на його території облагородять джерело, можливо, долучиться до цього процесу. Адже очевидно, що ніхто не дозволить забудовувати джерело, яким користуються сотні львів’ян. Та чиновникам простіше нічого не робити, а тільки заявляти, що нічого не можна зробити», – заявив Веремчук.

Урешті під час сесійного засідання депутат Михайло Дідух повідомив, що вже є домовленість про зустріч у найближчі дні автора проекту Олени  Халілової, орендаря, депутатів та чиновників.

«Уперше у Львові відбувся такий конкурс, активіст підготувала проект, він переміг. І  управління екології першим мало б сприяти тому, аби відновити джерело. Натомість бачимо абсолютну безвідповідальність і небажання виконувати свої обов’язки. Такими діями чиновники лише відбивають бажання у львів’ян брати участь в міських ініціативах, громадських проектах», – додав Веремчук