×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Як зміниться електротранспорт у Львові

Львівський парк тролейбусів та трамваїв потребує оновлення. Комунальне підприємство «Львівелектротранс» матиме 70 свіжих одиниць рухомого складу. Бо зараз через нерегулярність та ненадійність перевезень ЛКП в місяць зазнає збитків на суму понад мільйон гривень.

«Хочемо придбати десять нових трамваїв та 30 вживаних. Вживані куплятимемо з Берліна. Також закупимо три десятки нових тролейбусів. Це робитимемо в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції і розвитку», - розповів Олег Береза, директор ЛКП «Львівелектротранс», депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч».

«Електротранс» не лише оновить рухомий склад, а й формує ефективну команду. Зараз потребують 300 нових працівників, впроваджують конкурентні зарплати та нову систему мотивації водіїв. Відновлюють і школу шоферів, яка перестала діяти у 2015-му році.

Запровадять у місті й сучасну культуру оплати проїзду – від масової купівлі квитків у водія поступово відмовлятимуться. Уже переходять на електронну оплату, що стане підґрунтям для впровадження електронного квитка. Перший крок зроблено – на сайті «Електротрансу» запрацював сервіс продажу проїзних абонементів, які можна придбати онлайн. Сайт доступний чотирма мовами: українською, англійською, німецькою та польською. Можна обрати три варіанти абонементів: місячний загальний вартує 120 гривень, студентський – 60, а триденний туристичний – 40. Можна навіть оформити так звану «підписку», після чого щомісяця з банківської картки зніматиметься відповідна вартість абонемента, а на пошту пасажира приходитиме новий місячний проїзний.

Відео