×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

З ініціативи укропівця Ігоря Телішевського та активістів, міська влада почала демонтаж аварійних плит на будинках львів’ян

У відповідь на звернення голови фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігоря Телішевського. Департамент житлового господарства та інфраструктури розпочав демонтаж аварійних плит з фасаду буд. № 17, що по вул. С. Петлюри.

"Мешканці будинку звернулись з проханням допомогти у вирішенні питання демонтажу аварійних плит якими обшитий фасади та балкони будинків. Львів'яни неодноразово звертались з цим проханням в ЛКП, яке обслуговує будинок та, на жаль, жодної реакції від керівництва та працівників ЛКП не було. Через місяць після мого звернення, оголошеного на сесії міськради, влада відреагувала і почала демонтаж", - розповів укропівець, голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Ігор Телішевский.

За його словами, така байдужість чиновників становить небезпеку для життя і здоров’я мешканців, які щодня змушені ходити під аварійними плитами.

Нагадаємо, на початку цього року, Залізнична районна адміністрація, після неодноразових звернень укропівця, провела демонтаж плит на перших та других поверхах та, на жаль, через свою зношеність та погодні умови, велика кількість бетонних конструкцій на вищих поверхах поступово руйнується, що створює небезпеку для мешканців міста.