×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Тарас Гупало: вимагаю забезпечити нормальне фінансування дитячого центру «Джерело»

Під час чергової сесії Львівської міської ради 15 лютого депутат від ВО «Свобода» у Львівській міськраді Тарас Гупало вимагав забезпечити належне фінансування навчально-реабілітаційний центр «Джерело» та усунути будь-яке блокування надання фінансів з боку міської влади для нормальної діяльності цієї установи.

«Центр «Джерело» постійно розширює свою матеріально-технічну базу, йому в оренду надано нові приміщення, які потрібно приводити до належного стану. Окрім цього, питання заробітної плати працівникам установи залежить виключно від бюджетного забезпечення. При цьому, процес додаткового фінансування нині фактично заблоковано окремими посадовцями Львівської міської ради », - зазначив свободівець.

Також депутат наголосив, що позбавлення фінансування такої установи у час реальної необхідності її підтримки – це ганебний та аморальний крок для міста. Цинічним виглядає також те, що водночас без жодних проблем виконавчі органи знаходять ресурси та програми підтримки для звичайних приватних навчальних закладів.