×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Піар VS економічний розвиток міста. Яка доля чекає на ЛАЗ?

Ми вже багато років маємо у Львові занедбану територію, яка залишилася після колишнього підприємства нашого промислового гіганта – Львівського автобусного заводу. Сьогодні приміщення заводу частково зруйновані. Те, що залишилось цілим, зараз у аварійному стані. Лише один великий цех законсервований. Технологічно сьогодні заводу не існує. Станки, усе обладнання, що забезпечувало процес створення автобусів відсутнє фізично. Місто не можемо стояти осторонь такої великої проблеми в місті. При цьому чимало чиновників та недобросовісних політиків вищих рангів намагаються спекулювати такою болючою для Львова темою, як відновлення заводу.

Навколо заводу та теперішніх його власників вже розвелось багато суперечок та скандалів. Але процес загосподарювання заводу колись потрібно розпочинати. На цю територію потрібно шукати інвестора. Зараз у міськраді працює робоча група, покликана розібратися із цим та дати дорожню карту для Львівського автобусного заводу. Зараз вони займаються інвентаризацією всього, що є на заводі.

Попри те, що у ЗМІ фігурує лише одне прізвище власника заводу, потрібно розуміти, що їх є декілька. Тому потрібно чітко зрозуміти, яке майно є на цій ділянці, кому воно належить. Місто не можемо просто вийняти з приватної власності цю земельну ділянку .

«Є правове поле і ми мусимо діяти лише в його межах. Шлях, який ми пропонуємо – встановити всіх власників колишнього автобусного заводу і напрацювати механізм співпраці з кожним власником за окремою юридичною моделлю. Ми домовлятимемося або про викуп, або про вилучення, або про якісь інші юридичні механізми для того, щоб місто отримало контроль над цією ділянкою. Наша мета – загосподарювати цю ділянку, запросити туди ефективних власників і оживити цю територію», - розповідає Вікторія Довжик, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч», голова комісії фінансів та планування бюджету.

Площа Львівського автобусного заводу – це велика промислова зона, цікава для інвестора. Проте місто не може залучити кошти на територію, яка є у приватній власності. Інвестор хоче прийти, купити і робити. Якщо якась компанія захоче інвестувати кошти у відновлення заводу, то зіштовхнеться з великою кількістю різноманітних юридичних перепон.

Львівська міськрада планує викупити та відновити Львівський автобусний завод. Відповідний проект ухвали депутати розглянуть на пленарному засіданні. Згідно із цим документом, депутатам Львівської міськради пропонують визнати за доцільне відновлення роботи Львівського автобусного заводу та надати згоду на придбання будівель заводу.

Одразу після публікації ухвали на порталі мерії голова обласної державної адміністрації виступив з критикою документу. Ймовірно, така позиція є нічим іншим, як початком передвиборної кампанії, адже тема ЛАЗу завжди є резонансною і симпатичною для ЗМІ. Та для міста та його мешканців питання заводу є важливішим за політичні амбіції окремих чиновників.

«Наше завдання – унеможливити крадіжку майна, яке знаходиться на території ЛАЗу. Багато об’єктів мають декількох власників одночасно. Тут великі корупційні схеми ми вбачаємо. Мені шкода, що правоохоронні органи, силовики жодним чином на це не впливають. Так само, як не покарані ті, хто вкрали цей завод, так і не покарані ті люди, які зараз роблять різні маніпуляції з майном. Тому ми готуємо ухвалу на сесію міської ради, мета якої – унеможливити відчуження землі без згоди міської ради, взяти під контроль весь цей майновий комплекс в рамках чинного законодавства, щоб ця територія розвивалась відповідно до стратегії розвитку міста Львова. Депутати позитивно налаштовані, від них також є пропозиції, є пропозиції від наших департаментів, домовились вийти на сесію зі спільною ухвалою», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, раніше голова депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міськраді Юрій Мельник оголосив звернення до Генерального прокурора України та Міністра внутрішніх справ щодо належного розслідування незаконного відчуження майна Львівського автобусного заводу і захисту інтересів держави.

До того ж місто має невиплачений борг перед теперішніми власниками Львівського автобусного заводу за придбані у 2009-2010 роках автобуси. Місто винне ТзОВ «Оптимум Фактор», яке отримало від ТзОВ «Львівські автобусні заводи» право вимоги боргу, близько двох десятків мільйонів гривень. Ще близько десятка мільйонів гривень складають виконавчий збір і штрафні санкції. З цієї суми понад 2 мільйони гривень – це борг перед працівниками ЛАЗу із заробітної плати. Така ж сума боргу за воду та газ із гуртожитків, де мешкають працівники заводу. Місто змушене погодитися виплатити заборговані кошти. При цьому вимагають від ТзОВ «Оптимум Фактор» першочергової виплати боргу перед працівниками заводу. У випадку невиплати місто може охопити транспортний колапс. Адже півтори сотні автобусів, що перевозять львів’ян, перебувають у поліцейському розшуку. Декілька машин уже на штрафмайданчику.