×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати фракції ВО "Свобода" вимагають припинити знущання над пенсіонерами та відновити їхні пільги

Під час чергової сесії Львівської міської ради депутат від ВО «Свобода» Тарас Гупало звернувся з вимогою скасувати рішення про введення оплати за проїзд для пенсіонерів за віком.

Від 17 травня 1993 року № 354 введено загальний безплатний проїзд для усіх пенсіонерів за віком на міському пасажирському транспорті загального користування.

Цей документ чинний та поширюється на всю територію України, а також загальнообов'язковий до виконання усіма громадянами та організаціями.

«Без будь-яких підстав та керуючись лише особистою потребою представників транспортного бізнесу до власного збагачення, щодня у тисяч літніх львів'ян нахабно вимагають гроші: частина перевізників у Львові протиправно та всупереч чинному законодавству вимагають у пенсіонерів кошти за проїзд у транспорті загального користування. Такі дії цинічні та аморальні.

Вимагаємо від міського голови та виконавчого комітету невідкладно розірвати договори на перевезення пасажирів з усіма підприємствами, які дозволили собі незаконно збирати готівку з пенсіонерів» - пояснив свободівець Тарас Гупало.