×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Остап Доскіч провів звіт перед виборцями

У неділю, 10 грудня, голова Комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради підсумував рік своєї депутатської роботи перед виборцями Личаківського р-ну. Уже традиційно на звіт депутата завітало чимало львів’ян. То ж, окрім уже зробленої роботи, була предметна дискусія й щодо майбутніх об’єктів, де проводитимуть ремонти у наступному році.

«Два роки тому, коли мешканці Знесіння довірили мені представляти їх інтереси у стінах Львівської міської ради, я чітко розумів, що район потребує кардинального  перевтілення. 42 неканалізовані вулиці у Личаківському районі, фактична відсутність нормальних доріг, освітлення на вулицях. І так люди жили десятками років поряд із історичним центром великого європейського міста», - пригадує О.Доскіч.

За словами депутата, у 2017 році вдалося дещо покращити ситуацію.  Продовжено каналізування вулиць у мікрорайоні Знесіння.

«Маємо завершені роботи на вулицях Горіховій, Щоголева, Теребовлянській. Окрім цього, після заміни каналізаційних та водяних мереж, вдалося капітально відремонтувати ряд вулиць. Так, у 2017 році замощено бруківкою вулиці Туркменська, Миргородська, Гнатевича, Теребовлянська, Горіхова та інші», - каже О.Доскіч.

Про те, що один із найбільш занедбаних мікрорайонів у місті «оживає», кажуть і самі мешканці.

«Ви – першопрохідець, - зазначила під час виступу пані Галина Мартин, мешканка мікрорайону Знесіння. – Такої великої кількості робіт у нас не було ніколи. Так, звісно, вам не легко працювати, адже роботи – не початий край. Але сьогодні у залі ми бачимо більше 80 людей. І всі вони прийшли подякувати за проведену роботу, за надану матеріальну допомогу», - зазначила львів’янка, звертаючись до О.Доскіча.

Насамкінець, міський обранець подякував усім тим, хто допомагає йому у роботі. «Мені пощастило. Я працюю із дуже активної громадою. Ви допомагаєте знати про все. Саме тому ефективність виконання робіт росте у рази», - підсумував Доскіч. 

Звіт про роботу за 2017 рік