×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські депутати підтримали звернення укропівців щодо ухвалення нового виборчого кодексу

На сесії міської ради депутати одноголосно підтримали звернення голови фракції УКРОП Ігоря Телішевського до Президента та Голови Верховної Ради.

"Головна новація документа – регіональні відкриті виборчі списки відповідає вимогам виборців та демократичним міжнародним практикам. Така система дасть людям змогу самостійно визначати, хто представлятиме їхні інтереси у законодавчому органі, та підвищить відповідальність депутатів перед виборцями", - зауважив укропівець.

Він підкреслив, що, крім того, у Виборчому кодексі України передбачено, що висувати кандидатів на загальнонаціональних виборах можуть лише політичні сили, які мають регіональні організації не менше як у 14-ти адміністративно-територіальних одиницях. Разом із 4-відсотковим прохідним бар’єром ця норма допоможе очистити політичне поле України від партій-одноденок та піар-проектів.

"УКРОП впевнений, що такий крок сприятиме розбудові справжніх потужних політсил і відкриє шлях до зміни всієї корупційної системи в Україні, яку до кінця не зміг зламати жоден Майдан", - зауважив Ігор Телішевський.