×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Безпеку у місті треба посилювати через активізацію патрулів, встановлення відеокамер, – Веремчук

Львів повинен активно продовжувати програму зі встановлення систем відеоспостереження на вулицях, адже це позитивно вплине на рівень безпеки громадян. Якщо сьогодні у місті працює близько 160 камер, то до 2020 року їх має стати 1 500. 

Про це заявив керівник «Народної Самооборони» Львівщини, голова фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук під час дискусії «Безпека у Львові: які виклики стоять перед правоохоронними органами сьогодні» від "Твоє місто".  

«Переконаний, що місто і надалі знаходитиме гроші на закупівлю систем відеонагляду. А правоохоронці допомагатимуть нам із визначенням місць, де потрібно встановлювати відеокамери», – наголосив Веремчук.

Окрім того, він звернув увагу на тривожні сигнали, що свідчать про гальмування реформи поліції. Зменшується кількість патрульних екіпажів, люди, які прийшли у службу після Майдану, сьогодні звільняються.

«Я переконаний, що чим більше патрулів на вулицях, тим краще. Це має давати громадянам відчуття безпеки, люди мають бачити, що за правопорядком у місті стежать. Утім мав розмову із знайомим, який, як і багато інших, після Майнаду пішов у патрульні. Тоді багато кого надихнула реформа поліції. Але зараз прийшло певне розчарування. За словами знайомого, працівників не мотивують, їхні ініціативи ігноруються, відтак ці люди просто звільняються», – говорить Валерій Веремчук.

Він додав, що зарплатня поліцейських із 2014 року не зросла. Патрульний заробляє лише 8 тисяч гривень.

«Це мало! Робота патрульного пов’язана з ризиками та ненормованим робочим часом.  Також стало менше патрульних автомобілів – дуже багато їх стоїть у відстійнику, бо немає належного технічного обслуговування», – переповів Веремчук слова свого товариша.