×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Підприємства-банкрути користуються землею міста, не сплачуючи за оренду, – Оршак

Чимало підприємств у Львові користуються земельними ділянками, водними об’єктами, не спалачуючи при цьому кошти за оренду.

Про це заявила голова постійної депутатської екологічної комісії, депутат фракції «Народний контроль»  Ірина Оршак під час сесії Львівської міської ради сьогодні, 26 жовтня.

«На засіданнях екологічної комісії ми часто розглядаємо питання щодо земельних ділянок або водних обєктів, які перебувають в постійному чи фактичному користуванні  різних підприємств. Деякі підприємства перебувають на стадії банкрутсва, від так ці земельні ділянки опиняються у «підвішеному»  стані. Громада не може їх повернути, а саме підприємство не сплачує грошей за оренду в бюджет міста. А часто йдеться про гектари землі, ставки», – пояснила Ірина Оршак.

Відтак вона звернулася до міського голови з проханням зробити протокольне доручення юридичному департаменту та земельному управлінню, аби ті спільно напрацювали механізм врегулювання цього питання.

«Ми маємо знайти спосіб, який би дозволяв стягувати орендну плату з таких підприємств. Якщо ж вони справді неплатоспроможні, то повинні повернути земельну ділянку чи водний об’єкт місту, аби їх можна було ефективно використовувати», – наголосила Оршак.