×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо ситуації, яка склалася у сфері теплопостачання

Станом на сьогодні сфера виробництва теплової енергії та постачання її споживачам є чи найбільш проблемною сферою, що має непрозору тарифну політику, значні втрати теплової енергії та характеризується відсутністю стратегії подальшого розвитку. Існуюча монополія комунальних підприємств призводить до відсутності зацікавлення в зниженні собівартості та є підґрунтям для масштабної корупції, а поєднання в одній особі виробника, постачальника та продавця теплової енергії дозволяє маніпулювати показниками витрат у виробництві чи втрат тепла в мережах, за які в кінцевому результаті платить споживач.
​         Незважаючи на достатньо високий для споживачів тариф, навіть це не покриває витрат комунальних підприємств. Так, збиток від операційної діяльності в 2016 році ЛКП «Львівтеплоенерго» становив 189,9 млн.грн, ЛКП «Залізничнетеплоенерго» - 19,6 млн.грн.
Згідно аудиту проведеного Державною аудиторською службою наприкінці 2016 року на ЛКП «Львівтеплоенерго» встановлено фінансових порушень на загальну суму 9,3 млн.грн., в тому числі 5,1 млн.грн. - незаконні витрати, 1,0 млн.грн – недоотримання фінансових ресурсів. Проведеною в червні 2017 року позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності цього ж ЛКП, встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 3,3 млн.грн.

Логічне незадоволення та скарги мешканців на якість централізованого теплопостачання та постійне зростання тарифів призводять до масових відключень від систем централізованого постачання та перехід на індивідуальне опалення. Така ситуація ще більше посилює дисбаланс теплових господарств та збільшує собівартість послуг.  В результаті міський бюджет змушений з року в рік дотувати збиткові та неефективні підприємства. При тому, загальна сума коштів, виділених комунальним теплопостачальним підприємствам лише у 2015-17 роках становила 246,9 млн.грн.

У 2013 році місто залучило кредит від ЄБРР у сумі 20 млн. євро і невідомо про джерела його повернення, відомо одне що він буде виплачуватися з кишень львів'ян, а не внаслідок прибутків теплоенерго.  Схвильованість викликають непрозорі, прийняті без інформування громадськості та депутатів рішення, прикладом чого може бути анонсоване Вами у вересні 2017 року на зустрічі з представниками ЄБРР створення енергохолдингу у Львові. Подальше зволікання з формуванням стратегії розвитку та модернізації галузі може привести до краху комунальної інфраструктури теплопостачання.

Тому з метою раціонального використання коштів громади міста Львова, та сталого розвитку інфраструктури міста, керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВИМАГАЄМО:

  1. Невідкладно передбачити в проекті бюджету 2018 року кошти на проведення незалежного аудиту операційної діяльності ЛКП “Львівтеплоенерго” та “Залізничнетеплоенерго”, інших підприємств, які надають послуги центрального опалення та гарячого водопостачання.
  2. З метою вивчення ситуації та напрацювання стратегії розвитку створити робочу групу у складі представників комісії інженерного господарства та інфраструктури, транспорту, зв'язку та житлової політики, керівників вищезгаданих комунальних підприємств, із залученням профільних експертів галузі.

Відповідь прошу надіслати у встановлений чинним законодавством строк за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, к. 228.