×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У судових спорах щодо боргів ЛАЗу треба відстоювати законні інтереси львів’ян, а не аферистів, – Веремчук

Львівська міська рада повинна звернутися до державних органів влади, аби під час спорів, зокрема і судових, щодо боргів Львова перед ЛАЗом, враховувалися передусім законні права та інтереси львів`ян.

Про це сьогодні, 26 жовтня, під час сесії Львівської міської ради заявив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук, коментуючи скасування Меморандуму про повернення заборгованості АТП-1 перед ЛАЗом.

«Як з’ясувалося, попри всі запевнення, заборгованість  по зарплаті працівникам ЛАЗу так і не закрита. Відтак про сплату боргу, коли 20 млн грн громади Львова можуть осісти в підприємстві, дотичному до афериста Чуркіна, не може бути мови. Втім у нас залишаються проблеми із арештом майна АТП-1, є загроза, що це майно можуть конфіскувати. Тож разом із виконавчими органами влади, активістами, небайдужими львів'янами, колишніми працівниками ЛАЗу повинні долати ці загрози», – виголосив Веремчук.

Він переконаний, що Львівська міська рада повинна підготувати звернення у державні органи влади та просити підтримки у цій складній ситуації.

«У цьому питанні вже потрібна підтримка не лише обласних, а й державних структур, щоб усі судові спори розглядалися із врахуванням законних прав та інтересів львівян, а не аферистів. У першу чергу треба думати про повернення заборгованості по зарплаті працівникам ЛАЗу, комунальним підприємствам. Також має бути дуже серйозна праця робочої групи на базі Львівської міської ради», – резюмував Валерій Веремчук.

Також від додав, що переконаний у підтримці депутатів групи «Народний контроль» у ВРУ,  які обов’язково долучаться до вирішення проблеми.