×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Дві дитячі лікарні у Львові отримали допомогу з Європи

Учора, 11 жовтня, волонтери «Народної Самооборони» Львівщини передали  35 спеціалізованих медичних тумб у Львівську обласну дитячу клінічну лікарню «Охматдит». А ще 6 функціональних ліжок, 6 ортопедичних матраців і 6 тумб для дитячого «Хоспісу» при комунальному закладі Львівської облради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр».

Як розповів керівник «Народної Самооборони» Львівщини, ці меблі – частина чергового великого гуманітарного вантажу, який волонтери доставили до Львова з Австрії та Німеччини.  Допомогу розподілили між 9 медичними закладами.

«Упродовж останніх тижнів ми передавали медичні меблі у пологове відділення комунальної 3-ої міської клінічної лікарні,  у 8-му міську клінічну лікарню, у Львівську міську лікарню «Хоспіс»  та у Львівську обласну клінічну психіатричну. Сьогодні доїхали до «ОХМАТДИТУ», з яким активно співпрацюємо, та дитячого «Хоспісу». Підтримувати  такі заклади особливо важливо, бо тут проходять лікування найменші і найвразливіші пацієнти – діти, які повинні мати найкращі умови», – говорить Валерій Веремчук.

Зазначимо, що у крайньому вантажі від європейських партнерів у рамках Гуманітарної програми Міжнародного допомогового Комітету загалом до Львові надійшли 100 функціональних ліжок, 90 медичних тумб, 10 ліжок-каталок та 50 ортопедичних матраців. Зібрати необхідні для львівських лікарень речі допомогли Отмар Гірцер та Університетська лікарня міста Грац, отець Микола Біскуп та Єва Єкубець-Блаєр з Австрії. Німецький вклад зробив Вольфган Понто та його фонд «HOPE". Волонтери ж забезпечили доставку і розмитнення вантажу.

Нагадаємо, 26 вересня волонтери «Народної Самооборони» Львівщини вже передали у пологове відділення комунальної 3-ої клінічної лікарні - 24 функціональні ліжка та 50 медичних тумбочок, та у 8-му міську клінічну лікарню – 39 функціональних ліжок, 20 ортопедичних матраців і 5 ліжок-каталок.

Також навесні завдяки співпраці  із німецьким благодійним фондом «HOPE» львівські лікарні отримали 300 функціональних ліжок із матрацами.

Загалом у рамках Гуманітарної програми Міжнародного допомогового Комітету у львівські лікарні вже передали 500 функціональних ліжок, 1 тис. ортопедичних матраців, близько 100 медичних тумб. Також з Європи доставили 2 дитячі інкубатори, апарат для ультразвукової діагностики (УЗД), крісла-каталки.