×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«ЛЬВІВСЬКІ ДЕПУТАТИ «ПОДАРУВАЛИ» ЗАБУДОВНИКУ ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ . НА ЦІ КОШТИ МОЖНА БУЛО ЗАМІНИТИ ВІКНА У ДВОХ ШКОЛАХ», - УКРОПІВЕЦЬ ІГОР ТЕЛІШЕВСЬКИЙ

Вчора депутати Львівської міської ради проголосували «за» часткове звільнення від сплати у місцевий бюджет забудовником ТзОВ «Метгал» 531 151,40 гривень. За таке рішення, всупереч здоровому глузду і з порушенням процедури розгляду, депутати Львівської міської ради від партій «Самопоміч», ББП «Солідарність», «Громадянська позиція» та «Народний контроль» проголосували на сесії Львівської міськради.

40 львівських депутатів проголосували за те, щоб підприємство ТзОВ "Метгал" офіційно не платило коштів місту. «Замість ремонту шкіл, садочків, лікарень, які  у більшості випадків знаходяться в аварійному стані, депутати міськради списують чималу суму підприємству. На ці гроші, щонайменше, можна було повністю замінити вікна у двох міських школах, – обурюється депутат ЛМР від фракції «УКРОП» Ігор Телішевський. – Ми будемо звертатись до правоохоронних органів із заявою щодо підозри у корупційній змові. Нехай це буде прецедентом у міськраді, але такі «договорняки» час припиняти! Часи сумнівної єдності в причинені Львову шкоди минули», – додає він.

За словами І. Телішевського, за умовами Ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697 “Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова“ забудовник мав внести до міського бюджету 581 187,71 гривень.

Результати голосування.