×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Промоцією еко-культури у місті має займатися окремий відділ чи сектор.

У структурі Львівської міської ради можуть створити окремий сектор або центр Екологічної освіти, культури та промоції, який проводитиме активну роботу із населенням щодо поводження із ТПВ, використання природних ресурсів.

 Із такою пропозицією сьогодні, 5 жовтня, під час сесії виступила голова постійної депутатської екологічної комісії Львівської міськради, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак.

Зокрема, депутат пропонує створити нову структурну одиницю на основі відділу (управління) екології чи відповідного комунального підприємства. Завдання центру полягатиме у «підвищенні рівня самосвідомості і культури поведінки мешканців міста, приверненні уваги на необхідність ощадливого і бережливого та раціонального ставлення до природи».

 «Така робота включатиме в себе проведення навчань, тренінгів, семінарів, фестивалів та інших просвітницьких заходів на екологічну тематику, зробить еко-промоцію системною та працюватиме на випередження екологічних проблем. Треба розуміти, що сьогодніперед людством стоїть питання необхідності зміни ставлення до природи, бережливого і раціонального використання природних ресурсів. І екологічна культура та освіта людей є одним із найважливіших елементів гармонійного розвитку міста і держави вцілому», – наголосила Ірина Оршак, яка також навела приклад Варшави, де на очисних спорудах «Чайка» із 200 працівників 17 працюють у відділі промоції.