×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Побачити все на власні очі

Нещодавно постійна депутатська комісія з гуманітарної політики Львівської міської ради почала працювати не лише у формі звичних засідань у приміщенні Львівської міської ради, а й у вигляді виїзних – мікрорайонами міста. Зокрема, минулого тижня комісія вже дослідила освітні та медичні заклади Левандівки. А цього разу відвідала мікрорайони Рясне-1 та Рясне-2.

“Щотижня ми обираємо мікрорайон, в якому оглядаємо заклади гуманітарного блоку – школи, дитячі садки, позашкільні заклади, поліклініки, амбулаторії. Цікавимося їхнім матеріально-технічним станом, умовами праці і потребами працівників та мешканців району”, – розповідає Ігор Дякович, член постійної комісії з гуманітарної політики, депутат від Української Галицької Партії.

Під час останнього виїзного засідання депутати комісії побували у шести установах. В деяких було виявлено проблеми.

“Школа №100 потребує оновлення спортивного залу. Будемо рекомендувати проводити заняття фізкультури в приміщенні, яке відремонтоване і відповідає всім навчальним нормам. Також подаватимемо бюджетний запит для проведення ремонту в діючому залі.

Схожа ситуація і в НВК школа-садок №94. Там взагалі немає приміщення для спортзалу, а басейн функціонує лиш у молодшій школі. До того ж, їдальня у вкрай незадовільному стані. Будемо розглядати варіанти як вирішити ці проблеми.

Взагалі питання розвитку спорту в мікрорайоні Рясне-2 стоїть гостро. Мешканці цієї частини міста звернулися до нас з проханням посприяти будівництву спортивного комплексу. Комісія вивчатиме це питання більш детально і найближчим часом ми надамо рекомендації з цього приводу відповідним управлінням”, – говорить Ігор Дякович.

За словами пана Ігоря, такий спосіб роботи депутатської комісії дає більш плідні та ефективні результати. Наступне засідання члени комісії проведуть в приміщенні Львівської міської ради, щоб проаналізувати результати виїздів та напрацювати необхідні звернення у відповідні управління та департаменти ради. А вже через тиждень знову вирушать “на місця”.