×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо забезпечення райадміністрації належним обсягом бюджетних призначень для ремонтів дитячих та спортивних майданчиків

До мене постійно звертаються львів’яни зі скаргами про те, що значна частина дитячих та спортивних майданчиків у районах міста перебувають у незадовільному стані.

Попри відносно нетривалі строки від дати їхнього ремонту або монтажу, такі майданчики швидко зношуються та втрачають своє функціональне призначення через звичайну бездоглядність.

Станом на сьогодні у місті не існує чіткої визначеності, хто саме відповідальний за систематичне утримання та поточні ремонти дитячих та спортивно-дитячих майданчиків.

Зазвичай, комунальні підприємства – надавачі послуг з управління будинків просто ігнорують проблемні майданчики на різноманітних локаціях, оскільки плата за їх утримання не входить у складову відповідних тарифів. Натомість, районні адміністрації чи профільне управління не володіють відповідними бюджетними призначеннями, або забезпечити належний догляд за спортивно-дитячою інфраструктурою.

Зважаючи на це, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Прошу :

  • Забезпечити районні адміністрації Львівської міської ради належним обсягом бюджетних призначень до завершення бюджетного 2017 року, аби провести поточні та капітальні ремонти дитячих та спортивних майданчиків на території районів міста.

Забезпечити розробку та винесення на розгляд міської ради проектів рішень, що передбачатимуть конкретно визначеного суб’єкта, відповідального за належне утримання, поточні та капітальні ремонти дитячих і спортивних майданчиків на території районів міста, а також наділеного для цього відповідними матеріально-технічними ресурсами.