×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Веремчук закликав підтримати петицію проти знищення Національної академії сухопутних військ у Львові

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді, очільник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук закликав підтримати електронну петицію Проти знищення Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові.

«Я «ЗА» Національну академію сухопутних військ у Львові! Друзі, потрібно активізуватися та ПРОГОЛОСУВАТИ петицію, щоб зберегти славетну Академію, випускники якої нагороджені високими державними нагородами за мужність та героїзм, які проявили у війні проти окупанта», – написав Веремчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Також він нагадав, що на сесії ЛМР 29 червня депутати звернулися до вищого керівництва держави з вимогою зберегти стратегічно важливий навчальний заклад у Львові.

«Ми не можемо допустити розформування, а, по суті, знищення Академії! Вона розміщена у Львові, де активно діє волонтерський рух, поруч – військовий полігон. Ми маємо цілий комплекс, де гартуються не лише військові навики і знання, а й патріотичний дух. І направду дивно виглядає переформатування стратегічних центрів у час війни, коли так важливо зміцнювати наші редути», – наголосив Валерій Веремчук.

 

Електронну петицію можна підтримати тут