×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Маркіян Лопачак: «Львівська «Свобода» категорично проти перенесення Академії Сухопутних військ зі Львова»

29 червня, під час чергової сесії у Львівській міськраді, керівник фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Маріян Лопачак звернувся до керівництва країни щодо неприпустимості переведення офіцерського корпусу з м. Львова до інших військових навчальних закладів.

Йдеться про інформацію щодо  переведення навчання офіцерів-танкістів та офіцерів з інженерного забезпечення військ до міст Харкова і Кам’янця-Подільського, яка нещодавно поширилась в ЗМІ.

Національна академія сухопутних військ має унікальні особливості – саме тут найкраща матеріально-навчальна база в Україні серед усіх військових вишів. Найбільший полігон у Східній Європі знаходиться при академії.

«На сьогодні випускники Національної Академії Сухопутних військ є однією з ключових ланок тактичного рівня у професійному та ідейному сенсі у протистоянні з ворогом. Переводити офіцерів в інші навчальні заклади - є алогічним кроком, коли на сході відбуваються бойові дії, а в академії сухопутних військ вже є налагоджена система підготовки воєнних. Фракція ВО «Свобода» категорично проти такого рішення.» - прокоментував свободівець.