×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Місто заохочуватиме старанних школярів грошовими преміями

Успішне майбутнє міста та країни може забезпечити лише молодь.  Підтримка та сприяння їхньому розвитку – стратегічне завдання міста. Аби виявити та підтримати обдарованих дітей депутати Львівської міської ради на пленарному засіданні 18 травня затвердили «Програму підтримки обдарованої молоді Львова».

Переможці міських учнівських інтернет-олімпіад з базових дисциплін будуть нагороджені  цінними подарунками вартістю не більше 5 тисяч грн. Обов’язковою вимога до подарунків - вони мають бути призначені для особистісного розвитку та подальшого навчання.  Згідно із програмою, переможці олімпіад, турнірів та конкурсів, випускники шкіл з результатами ЗНО з базових дисциплін у 200 балів отримають одноразові грошові премії. За кожну дисципліну, здану на 200 балів, – грошова винагорода розміром 2 тисячі грн.

«Програма передбачає виділення вісімсот тисяч гривень на те, щоб підтримати обдаровану молодь. Ці гроші буде використано на виплату одноразових премій. За рахунок цих грошей можна буде профінансувати участь дітей у міжнародних конкурсах, олімпіадах та турнірах. Найбільш талановитого призера нагородять премією у розмірі 10 тисяч грн», - розповіла Тетяна Іванів, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».