×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський вимагає звіту про результати перевірки ЛКП «Львівспецкомунтранс»

Голова фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Телішевський звернувся до міського голови з вимогою надати повний пакет документів звіту перевірки ЛКП «Львівспецкомунтранс» за 2016 рік «Аудиторською компанією «ДК-Україна».

За словами депутата, ще наприкінці минулого року виконавчий комітет міськради прийняв рішення про проведення зовнішнього незалежного аудиту ЛКП «Львівспецкомунтранс» за 2016 рік.

У своєму депутатському запиті Ігор Телішевський зазначає: «Лише за два місяці Львівська міська рада спромоглась визначити аудитора, який за умовами укладеної угоди вже за місяць повинен був надати повний звіт про перевірку використання усіх 100% надходжень та загальної суми використання коштів бюджету на поповнення статутного капіталу підприємства в 2016 році».

«На превеликий жаль, через суб’єктивні чи об’єктивні причини, партнер Львівської міської ради, ТзОВ «Аудиторська компанія «ДК-Україна» не спромоглось надати відповідних фахових висновків та звітів. Тому, виникають сумніви, чи справді був проведений аудит», - заявив депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.