×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів підтримує місцевого виробника

27 квітня депутати Львівської міської ради затвердили «Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2017 роки».

Для того, щоб розвивати економіку Львова та створювати нові робочі місця, влада міста повинна підтримувати місцевого виробника. Відтак було визначено дев’ять підприємств, які відповідають критеріям Програми розвитку товаровиробників на 2015-2017 роки.

«Суть полягає в тому, що промислові підприємства мають в користуванні великі території, задіяні під технологічний процес. Але їхні корпуси розділені один від одного, і таким чином мають великі території. На сьогоднішній день сплачувати оренду за цю територію є істотним навантаженням на підприємство. Відповідно це впливає на собівартість продукту і конкурентоспроможність підприємства.

Програма прийнята для сприяння львівським підприємствам, які на території міста виробляють продукцію. Допомогти їм у складні часи, покращити їхню діяльність. Для таких підприємств застосовується знижка приблизно 40% від орендної плати.

Критеріями відбору підприємств є: по-перше, щоб територія підприємства була задіяна під технологічний процес. По-друге, щоб середня зарплата працівників була не нижчою як чотири тисячі гривень. І по-третє, щоб підприємство було зареєстровано у Львові і було платником податків. Основною вигодою від підприємств, які діють у місті, є сплата податку з доходів фізичних осіб. Отже, чим краще вони будуть працювати, чим більше людей вони будуть залучати до роботи на своїх підприємствах, чим кращими будуть їхні економічні показники і зарплата працівників, тим більше ми отримаємо до бюджету податків з доходів фізичних осіб», - розповіла Вікторія Довжик, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч», голова бюджетної комісії міськради.

До переліку увійшли такі підприємства:
1. Публічне акціонерне товариство “Галичфарм“.
2. Товариство з обмеженою відповідальністю “Львівський монтажно-заготівельний завод“.
3. Публічне акціонерне товариство “Шкіряне підприємство “Світанок“.
4. Товариство з обмеженою відповідальністю “Орус“.
5. Приватне акціонерне товариство “Компанія Ензим“.
6. Товариство з додатковою відповідальністю “Львівагромашпроект“.
7. Товариство з обмеженою відповідальністю “Фірма “Язьм“.
8. Товариство з обмеженою відповідальністю “Львівська ізоляторна компанія“.
9. Товариство з обмеженою відповідальністю “Ринок сільськогосподарської продукції “Шувар“.

Повернення Львову слави міста харчової та легкої промисловості, індустрії комунального машинобудування, книгодрукування, приладобудування та фармації є одним з пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та “Об’єднання “Самопоміч” Львів 2020.