×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Веремчук закликатиме міську раду не виділяти кошти «Візит-центр» у «Шевченківському гаю»

Поки не будуть врятовані усі пам’ятки у «Шевченківському гаю», про виділення коштів на будівництво «Візит-центру» вартістю у 24 млн грн. у музеї не може бути й мови.

Так прокоментував інформацію про старт тендеру на визначення підрядника для будівництва об’єкту, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді, представник бюджетної комісії Валерій Веремчук. 

«Нагадаю, що лише після широкого розголосу проблеми за моєї ініціативи і при підтримці колег із бюджету розвитку Львова виділили додатково 2 млн грн. на реставрацію найбільш критичних об’єктів музею. Є інформація, що зараз – після запиту мого колеги у ВРУ Дмитра Добродомова – розглядається можливість скерувати ще 3 млн грн. із держбюджету на відновлення пам’яток. Утім цих грошей не вистачить, аби зробити навіть половину із необхідного. Водночас, в оголошеному конкурсі очікувана вартість «Візит-центру» –24,3 млн грн. із бюджету розвитку міста», – коментує Веремчук.

За його словами, він обов’язково звернеться до депутатського корпусу, міського голови, аби місто не погоджувало виділення коштів на «Візит-центр».

«Доки не будуть врятовані всі архітектурні пам’ятки у «Шевченківському гаю», витрачати десятки мільйонів на об’єкт, де більшу частину площі відведено під заклади харчування і розваги – злочин. І перед нашими предками, і перед майбутніми поколіннями», – резюмував Веремчук.