×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські спортсмени отримали сертифіковану МОКом систему фіксації результатів

Львів став третім містом в Україні, який придбав сучасну сертифіковану систему «Старт-фініш», що дозволить приймати офіційні міжнародні змагання із легкої атлетики, велоспорту, тріатлону, плавання.

Як розповів представник бюджетної комісії у Львівській міській раді, керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук, ще торік до нього звернулися представники львівської федерації легкої атлетики з проханням посприяти закупівлі системи.

«У вересні депутати навіть проголосували за виділення коштів на це, але через проблеми із тендерними процедурами придбання обладнання довелося відкласти. І ось зараз нарешті систему купили. Її вартість – 800 тисяч гривень», – пояснив депутат.

Окрім Львова, системи «Старт-фініш» із сертифікованим датчиком фіксації результатів, що офіційно визнаються на міжнародній арені, Міжнародним олімпійським комітетом, є ще у Києві і Сумах.

«Наявність такої системи дає одразу кілька плюсів. Перше – львівські спортсмени під час змагань у рідному місті зможуть здобувати звання майстрів спорту, адже для цього результати мають фіксуватися саме сертифікованим «Старт-фініш». А ще Львів зможе приймати статусні міжнародні змагання, що сприятиме популяризації спорту, здорового способу життя у місті», – додав Валерій Веремчук.