×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У місті тривають весняні ремонти доріг

З вівторка 18 квітня у Львові перекрито на ремонт частину вулиці Богданівської (від вул. Старознесенська до вул. Кривчицька дорога (непарна сторона)).

Також триває ремонт Личаківської. На черзі площа Франка, вулиці Чернівецька та частину вулиці Замарстинівської – від Гайдамацької до Торф’яної.

З кінця березня тривають ремонтні роботи на Личаківській. Загальна вартість реконструкції Личаківської – приблизно 6 млн євро. Частину цих коштів уже дав Європейський банк реконструкції і розвитку. Ще 4,5 млн грн передбачені в бюджеті міста.

«Для нас важливо відкрити ділянку на повороті Личаківська-Мечникова для того, щоб можна було пустити трамвай сьомим маршрутом. Ну і, звісно, з’єднати нову вибудувану ділянку по вул. Мечникова з Личаківською і продовжити вверх до вул. Пасічна. Там побудувати нове кільце розвороту і повністю провести заміну всіх комунікацій, мереж по вул. Личаківській і поставити нову (вирізати) залізну дорогу і перекласти бруківку», – зазначає Олег Береза, депутат від Об’єднання “Самопоміч”, директор ЛКП «Львівавтодор».

Вже на початку травня кардинально змінять дорожній рух на вулиці Івана Франка. На цій вулиці планують обмежити рух лише для громадського транспорту, а автомобілі пустити в об’їзд, “розвернувши” при цьому вулицю Шухевича в протилежному напрямку. Машини по вулиці Франка чи виїжджачюи на вулицю Костя Левицького, будуть їхати вул. князя Романа і повертати на Шухевича. Після чого знову виїжджати на вулицю Франка.

Такі зміни мають полегшити рух трамваїв та прибрати корки приватного транспорту.