Версія для друку

Депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук розповів студентам-фінансистам про бюджет Львова

Сьогодні, 28 березня, у великій сесійній залі Львівської міської ради керівник фракції «Народний контроль», представник бюджетної комісії Валерій Веремчук провів лекцію «Бюджет Львова-2017» для студентів-третьокурсників факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ ім. І. Франка.

Зокрема, депутат детально роз’яснив, як формується бюджет Львова, які видатки лежать на місті, якими є джерела надходжень коштів, що таке бюджет розвитку тощо.

За словами ініціатора проведення лекції, доцента кафедри державного і місцевого фінансування Юлії Шушкової, важливо, аби студенти під час навчання отримували не лише теоретичні знання, а й практичні поради та приклади.

«Ми живемо у Львові, тож хочемо знати, якою є фінансова картина нашого міста, якими є пріоритети у його розвитку. Тож вирішили, що буде корисно довідатися таку інформацію безпосередньо у Львівській міській раді», – пояснює Юлія Шушкова.

Водночас, на думку Валерія Веремчука, зустрічі у форматі «депутати-студенти» потрібно проводити якомога частіше: дізнаючись більше про механізми управління містом, його проекти, фінансування, молодь буде більш зацікавлено долучатися до процесів, що відбуваються у Львові.

«Студенти – найбільш активна, найбільш прогресивна категорія людей. Саме вони мають бути головними рушіями та авторами позитивних змін. Для прикладу, під час лекції я особливу увагу приділив проекту «Громадський бюджет», до якого хочеться максимально долучити молодь зі свіжими ідеями, сучасним баченням. Важливо, щоб нинішнє покоління добре засвоїло – місто живе за кошти платників податків, тобто за гроші своєї громади. А відтак право громади вирішувати, куди скеровувати гроші, – визначальне», – прокоментував Валерій Веремчук.