×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

З ініціативи голови фракції “УКРОП” у Львівській міській раді, буде продовжено маркування російських товарів у Львові до 2020 року

23 березня Львівська міська рада розглянула питання про продовження маркування товарів російського виробництва. Це питання вніс до порядку денного сесії голова фракції “УКРОП” у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

Його підтримали 48 депутатів.

За словами І. Телішевського, відповідно до цієї ухвали до 2017-2020 року продовжено строк дії ухвали з приводу координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки на території м. Львова.

Окрім того, за цією ухвалою доручається управлінню освіти департаменту гуманітарної політики проводити у навчальних закладах Львова інформаційно-виховні години з роз'ясненням політичної ситуації в Україні, агресії російської держави щодо України.

Ігор Телішевський переконаний: “Така ухвала необхідна у нашому місті. Львів повинен показати приклад того, що ми не підтримуємо державу, яка вчиняє агресивні дії проти України та її народу, вбиває її кращих синів. Не може бути такого, щоб у той час , коли Україна воює з Росією, у Львові – найбільш українському місті торгували російськими товарами”.