×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Прийнято програму підтримки відкритих кубків Львова

Львів вкотре підтвердив статус міста, дружнього до спорту. На сесії Львівської міської ради затвердили програму «Відкриті кубки Львова» на 2017 рік. Цей документ передбачає проведення спортивних змагань з видів спорту, які офіційно визнані в Україні.

Реалізацію програми здійснюватиме Управління молоді і спорту Львівської міської ради спільно з спортивними федераціями, а також делегованих ними спортивними громадськими організаціями, чи спортивними клубами.

Мета даної програми – стимулювання розвитку та популяризації фізичної культури та спорту та збільшення кількості спортивно-масових заходів у Львові.

«Радіємо, що дана програма стає доброю традицією міста і реалізовуватиметься вже другий рік поспіль. У цьогорічному проекті ухвали враховано позитивний минулорічний досвід. Адже безліч спортивних організацій продемонстрували надзвичайно професійний підхід до організації таких Кубків, запросивши до участі в змаганнях не тільки львів'ян, а й сотні спортсменів з усієї України та навіть іноземних суддів чи тренерів. Тому відповідно зараз програма ставить вищі вимоги до рівня організації подій для усіх конкурсантів, але водночас гарантує кращі умови для спортивних організацій. Зокрема переможці конкурсу матимуть змогу отримати фінансову підтримку з бюджету Львова, що сягатиме до 80% від вартості проведення заходу, у розмірі до 150 тис. грн. Сподіваюсь, що такі масові загальноміські заходи будуть цікавими і соціально-відповідальним підприємцям, які бажатимуть фінансово долучитись до проведення даних змагань, які по праву можна назвати спортивною візитною карткою міста ", - зазначає Христина Паньків, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради.

До розробки та вдосконалення програми активно долучилась Громадська рада з питань розвитку фізичної культури і спорту.

Особливістю програми є і широке збільшення глядацької аудиторії шляхом проведення онлайн-трансляцій усіх заходів. У 2016 році проведено 21 Відкритий кубок Львова на який з міського бюджету було виділено більше 2 млн. грн.