×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

“Лише маркування триколором товарів з Росії на сьогодні не досить!”, - голова фракції ВО Свобода у Львівській міській раді Маркіян Лопачак

На черговій сесії Львівської міської ради 23 березня 2017 року затвердили проект ухвали про продовження дії програми 2-річної давнини про маркування товарів з Росії.

«Реалізація першої ухвали від липня 2014 р. була неповною, оскільки декілька принципово важливих пунктів на практиці здійснено так і не було. Перш за все, йдеться про окремі стелажі під товари з походженням з країни-агресора. Лише маркування триколором Росії чи непоказним текстом на сьогодні вже не досить. Фракція ВО «Свобода» наголошує на необхідності розміщень окремих полиць або стендів в торгових точках чи мережах з товарами однієї категорійної групи та їх помітному маркуванні, яке сповіщатиме про вирощування/фасування/виготовлення товару в Росії. По-друге, в обов’язковому порядку вимагати від департаменту економічної політики ЛМР повною мірою інформувати торгівельні мережі про російських виробників та здійснювати контроль за дотриманням усіх, без винятку, пунктів ухвали. По-третє, зініціювати ряд ознайомчих заходів для населення, включаючи і проведення інформаційних годин в навчальних закладах, а також забезпечити підтримку соціально-ознайомчих програм з метою повного усунення продажів товарів російського походження. Маю надію, що відкоректована ухвала буде виконана в повній мірі і співгромадяни обиратимуть українське, оминаючи товари з країни-окупанта!» - зазначив голова фракції ВО Свобода у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.