Версія для друку

У Львові відбулася друга зустріч в рамках розробки програми “Львів – дружній для дітей”

Під час другої відкритої зустрічі відбулося обговорення проблем охорони здоров’я та здорового способу життя дітей, за такими напрямками: підтримка дитячих лікарень, формування навичок здорового способу життя, інформаційна підтримка батьків у турботі про здоров'я дітей, а також моніторинг стану здоров'я дітей.

Учасники зустрічі: ініціаторки реалізації програми, депутати Львівської міської ради Уляна Пак та Юлія Гвоздович, педіатр імунолог у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “ОХМАТДИТ” Олена Березовська, представники благодійних фондів, молоді мами, громадські активісти.

За словами депутата Львівської міської ради Уляни Пак: “Під час конструктивної зустрічі ми отримали дуже багато корисної інформації та цікавих ідей, які варто реалізовувати. Детально обговорили проблеми вакцинації, здорового способу життя та правильного харчування школярів. У місті є багато корисних ініціатив, про які батьки дуже часто не знають, зокрема це школа батьківства та клініки для молоді. Отже, наше завдання створити промо-кампанії, які в простій формі доноситимуть інформацію до батьків”.

Найбільшу увагу присутні звернули на проблеми дитячих лікарень. Це стосується обладнання, психологічної допомоги дітям та батькам, а також створення комфортних умов для перебування дітей в медичних закладах.

“Ми максимально опрацюємо усі почуті думки, для вирішення найважливіших проблем в сфері охорони здоров’я і створення комфортних умов для діток в лікарнях та напрацюємо конкретні шляхи реалізації цих ідей”,- зазначила Уляна Пак.