×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Свобода» у Львівській міській раді : «Події на "Кривому Торці" — це вирок для цієї влади»

Сьогодні вже не вийде відсиджуватися у закутках без позиції. Вся Україна має побачити, хто має більшість у сьогоднішньому  парламенті: народ чи олігархи. Про це йдеться у зверненні фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, яке 14 березня 2017 року під час позачергової сесії міської ради виголосив голова фракції  Маркіян Лопачак.

«З-поміж майже 50-и затриманих вчора учасників блокади голова Калинівської міської організації ВО "Свобода" Костянтин Васюк (учасник московсько-української війни, молодший лейтенант, заступник командира 308-го батальйону), голова Торецької "Свободи" Микола Кренджеляк (учасник війни, батальйон "Січ"), білоцерківські свободівці Олександр Скопець та Володимир Янковський, Олександр Ярош (учасник війни з Новомосковська).   Багатьох людей було жорстоко побито. Очевидці кажуть, що учасників війни били особливо цинічно», - зазначено у зверненні фракції

«Вважаємо, що події на "Кривому Торці" — це вирок для цієї влади. Влади бариг, для якої бізнес — понад усе, і байдуже, що він на крові. Ми вимагаємо негайного звіту керівників силових  відомств у Верховній Ради України. Нехай публічно звітують за свої накази.  Вимагаємо також від депутатів Парламенту, особливо представників так званої "демократичної опозиції", негайно ухвалити закон "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України", який ще у 2015-ому році зареєстрували депутати-свободівці», - зазначено у зверненні.