×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Громада – найкращий незалежний контролер роботи підрядників, – Веремчук

Львів’янам потрібно активно долучитися до контролю за якістю виконання ремонтних робіт у своїх районах.

Із такою пропозицією виступив керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук в ефірі радіо «Львівська хвиля».

«Бюджетна комісія вже затвердила титульні списки районних адміністрацій на ремонти хідників, прибудинкових територій, міждворових проїздів тощо. Роботи мають розпочатися вже незабаром. І мешканцям варто стежити, що і як роблять біля їхніх помешкань», – переконаний депутат.


За його словами, робити це не складно – варто лише проявити трохи пильності. Для прикладу, кожен може побачити, як прокладається бруківка – чи її кладуть на «поріг» зі щебеню, піску, чи кидають просто на грунт.


«Якщо бачите, що роботи ведуться недобросовісно, треба телефонувати на гарячу лінію міської ради, гарячу лінію «Народного контролю», звертатися до депутатів, які представляють район. Зокрема, торік ми не раз отримували повідомлення, що асфальт кладеться по багнюці, воді. Після цього призупиняли роботи, викликали замовника – представників рай адміністрації – змушували підрядників виправляти брак», – говорить Веремчук.


На його думку, саме такий контроль, в якому задіяні мешканці, активісти, депутати, – на сьогодні найефективніший спосіб добитися якісного виконання робіт.
«Громада міста – це найкращий незалежний контролер, бо саме містяни передусім зацікавлені мати хороші дороги, тротуари, двори. Тим паче, що всі ремонти виконуються за їхні гроші, які місто отримує від податків», – резюмував Веремчук.