×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У памʼять Небесної Сотні ми не маємо права ставати байдужими й опускати руки, – Веремчук

Сьогодні у Львові вшанували пам’ять Небесної Сотні. На Личаківському цвинтарі, де спочивають Герої зі Львівщини, відбувся поминальний молебень, до могил загиблих на Майдані сотні львів’ян приснули квіти і лампадки.

«18-20 лютого 2014 року – три дні, за які Україна прожила ціле життя. Я памʼятаю, що відчував тоді – коли почали надходити новини з Києва про перші розстріли на Майдані, коли невпинно зростала кількість загиблих… Біль, гнів, злість, але не відчай. Схожі емоції доводилося відчувати ще не раз за останні три роки війни. І сьогодні в памʼять Небесної Сотні, в памʼять наших Небесних Батальйонів, ми не маємо права ставати байдужими, опускати руки, здаватися», – говорить очільник «Народної Самооборони» Львівщини, керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук.

За його словами, Революція Гідності стала можливою лише завдяки консолідованості мільйонів, які мали одну мету. І зараз країна переживає схожу ситуацію.

«І зараз ми також маємо спільну ціль – перемогти і вигнати з нашої землі російського агресора. Тож, як і тоді – три тому – маємо бути разом, щоб кожен своєю справою, чесною роботою, волонтерством, підтримкою наших бійців наблизив країну до остаточної перемоги. Тут, на землі, ми повинні зробити все можливе, аби душі наших Героїв на небі були спокійними!», – додав Валерій Веремчук.