×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові почало працювати Почесне консульство Австрії

У Львові відновило свою діяльність Почесне консульство Австрії у Львові. На відкриття консульства завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер, міський голова Львова Андрій Садовий, депутати Львівської міської ради та громадські діячі. Новим Почесним консулом став голова Західноукраїнської філії Адвокатського об’єднання Arzinger Маркіян Мальський.
Присутня на відкритті Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер наголосила, що почесні консульства є дуже важливими для Посольства Австрії, як зовнішнє відділення, як зв’язкова ланка для подальшої співпраці.
«Європа співпрацює зараз з Україною через Угоду про асоціацію, Угоду про зону вільної торгівлі. І це є ті угоди, які є великим шансом для України. Австрія співпрацює з Україною й через міжнародні організації, зокрема, Австрія головує в ОБСЄ, яка прагне вирішення конфлікту на Сході України. Але також дуже важливою є співпраця між регіонами. Бо саме така співпраця дозволяє створити можливість, за якої люди починають розуміти один одного краще, розуміти ситуацію в окремих регіонах».
У відкритті Почесного консульства взяв участь депутат Львівської міської ради Роман Грицевич.
«З Австрією нас поєднують давні культурні зв’язки. Не секрет, що австрійські архітектори, будівничі, музиканти творили тут, всі разом будували Львів. Тому нам важливо відновити ці зв’язки у різних сферах – культурі, мистецтві, економіці. Маємо сподівання, що відкриття Почесного консульства сприятиме зацікавленню австрійських інвесторів нашим містом. Уже маємо у планах відкрити Віденську вулицю у Львові та встановити меморіальні дошки визначними австрійцям, які проживали у нашому місті».

Нагадаємо, Почесне консульство Австрії у Львів, розташоване за адресою вул. Г.Чупринки, 6/1. Прийомні дні з понеділка по п’ятницю з 9.00 по 18.00. Тел.: +38 0322 242 9696. Почесне консульство не наділене візовими повноваження, які виконуються безпосередньо Консульським відділом Посольства Австрії в Україні у м. Києві.