×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Місця «матері і дитини» у громадських закладах Львова мають стати нормою, а не винятком, – Мармуляк

У Львові пропонують у громадських установах, закладах харчування і відпочинку створювати куточки «матері і дитини» та позначати їх відповідним маркуванням.

«Я сама – мама однорічної доньки, тому знаю, наскільки важливо, аби в кафе, громадській установі можна було б без зайвої уваги переодягнути, погодувати дитину. Тим паче, що іноді на годування маля грудьми у публічному місці є доволі неадекватна реакція», – говорить ініціатор ідеї, депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Анна Мармуляк.

Ще на початку грудня Мармуляк уже зверталася до міського голови із проханням рекомендувати львівським закладам створювати куточки для матері і дитини. У відповіді ж на депутатський запит їй повідомили, що такі вже діють у трьох торгівельно-розважальних центрах міста та одній мережі фітнес-клубів. А ще «… у Львові є 30 закладів торгівлі та харчування, які в пріоритетах своєї діяльності створили комфортне середовище для дозвілля батьків з дітьми».

«Насправді цього мало. У цивілізованому світі створюються всі умови, аби жінка із навіть місячним дитям завжди почувалася комфортно та зручно. Тож куточки «матері і дитини» у Львові мають стати нормою, а не винятком. Тим паче, що організація такого місця не завдає ані труднощів, ані значних матеріальних витрат. Окрім того, мами мають бути проінформовані про їх наявність у тому чи іншому закладі. Для цього профільні комісії вже звернулися у департамент розвитку з проханням розробити дизайн маркування закладів дружніх до перебування матері і дитини», – додала Анна Мармуляк.