×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Усі проекти-переможці Громадського бюджету мають бути реалізовані у 2017-му, - Веремчук

Як повідомив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук, до нього вже звертаються автори проектів-переможців Громадського бюджету зі скаргами, що виділених коштів цьогоріч може невистачити на реалізацію деяких ініціатив.

«Це неприпустима ситуація. У голосуванні за визначення проектів Громадського бюджету взяли участь майже 30 тисяч львів’ян. І ми не маємо право ігнорувати їхню думку. Відтак необхідно зробити все, аби кожен проект-переможець був реалізований уже цьогоріч, а «не, можливо, у 2018-му», - наголосив Валерій Веремчук під час виступу на сесії Львівської міської ради 9 лютого.

На переконання депутата, у разі необхідності потрібно виділити додаткові кошти із міського бюджету.

«Ми маємо показати громаді Львова, що наші декларації – це не лише слова. Наскільки ефективно реалізовуватимуться проекти «Громадського бюджету», залежатиме довіра громадян та їхня готовність у майбутньому брати участь у конкурсі», - резюмував Веремчук.

Також він зазначив, що окремі розпорядники коштів справді не належним чином виконали свої обовʼязки, погодивши проекти, не зазначивши проблеми із кошторисом. Відтак це треба врахувати при проведенні наступного Громадського бюджету.