×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Міська влада має нарешті припинити перетворювати кожен снігопад у Львові в загальний колапс» - «Свобода» у Львівській міській раді

Цього тижня місто вчергове зіткнулося з неспроможністю міської влади забезпечити розчищення доріг та вулиць від снігу. Це вже стало традицією - снігопади у Львові тепер завжди спричиняють транспортний та інфраструктурний колапс. При цьому, досі – жодної реакції. Про це йдеться у зверненні фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, яке виголосив 9 лютого 2017-го року свободівець Андрій Рікота.

«Бачимо, що житло-комунальний блок виконавчих органів Львівської міської ради реально втратив контроль над ситуацією. Жодних висновків не проведено з часу листопада- грудня, коли місто так само потерпало від снігопадів та службової бездіяльності.» - йдеться у зверненні фракції.

«Ми вимагаємо від міського голови врешті прийняти необхідні кадрові та організаційні рішення, аби навести лад у житлово-комунальному господарстві міста. Також, вимагаємо подання на чергове пленарне засідання звіту за стан прибирання міста від снігу та адекватних пропозицій щодо недопущення у подальшому аналогічної бездіяльності влади.» - підсумував Андрій Рікота.