×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Юлія Хомчин: Найголовніше, що вдалось зробити за рік депутатства

Понад рік тому я стала делегатом інтересів громади Львова у міській раді. Перемогла на виборах на одному з округів Левандівки і з того часу є частиною цієї громади, живу її життям, переймаюсь проблемами, намагаюсь вирішувати їх в міру власних можливостей і здібностей та у повній мірі відчуття обов’язку . У підбитті підсумків року з Левандівкою не хочеться бути формальною та рамковою, тому це буде не так офіційний депутатський звіт, як спогад та фіксація усього, що ми з вами робили, а зробили ми чимало та у різних сферах:


1. Відтепер на Левандівці є свій фестиваль - «Фестиваль Параджанова». Масштабний, міждисциплінарний проект з потужною ідеєю і доброю реалізацією. Кінопокази, театральні вистави, візуальні проекти, музичні виступи, літературні зустрічі, дискусії, лекції та майстер-класи для дорослих і дітей – все це відбувалось у Левандівському парку та Мистецькому центрі Супутник. Проект лишив по собі лише добрі відгуки відвідувачів і задекларував за Левандівкою нові простори культурного життя та початок великого мистецького фестивалю. Рухаємося далі і з нетерпінням чекаємо другого Фестивалю Параджанова.

- http://culturelviv.tilda.ws/paradzhanovfest

- http://lviv.samopomich.ua/19-28-serpnya-u-lvovi-projde-fes…/

- https://www.youtube.com/watch?v=ohD42cSVPVM

2. Дві зими поспіль Левандівка слухає джаз і є частиною зимового джазового марафону, локацією міжнародного фестивалю «Jazz Bez». Джаз лунав у стінах Народний дім мрк.Левандівки та Супутник, який відроджується та впвнено стає осередком культурного життя району.

- https://www.youtube.com/atch?v=Vrvwzg-_dGw

- http://gazeta.lviv.ua/2016/11/18/na-levandivci-bude-dzhaz/

3. На Левандівці буде своя професійна звукозаписуюча студія – новий простір для розвитку та творчої комунікації. Наш проект «Брунька» переміг у конкурсі проектів Громадського бюджету та отримав право на реалізацію.

- https://www.youtube.com/watch?v=Vrvwzg-_dGw

- https://www.7.lvivrada.gov.ua/…/6028-na-gromadsykyy-byudzhet-

4. Завдяки активності та ініціативності левандівської громади в рамках проекту Громади в дії таки облаштуємо вхід до Левандівського парку, ми назбирали необхідну суму коштів та розпочинаємо роботи.

5.Три нові дитячі майданчки будуть облаштовані вже цього року за адресами : вул. Сяйво 21, вул. Суботівська, 9 , вул. Широка, 72
- http://zaxid.net/news/showNews.do…

- http://zaxid.net/news/showNews.do…


6.На території школи №67 розпочаті роботи з облаштування мультифункціонального спортивного майданчика для занять ігровими видами спорту: футбол, волейбол, баскетбол, великий теніс та інші. Немає нічого важливішого ніж здоров’я та гармонійний фізичний розвиток наших дітей.

- http://uanews.lviv.ua/other/2016/11/10/118407.html

- http://zaxid.net/news/showNews.do…


7.Разом з дітками Левандівки та керівництвом Супутника навколо КМЦ у парку ми висадили молоденькі саджанці ялинок. Прийнялись і ростуть вгору разом з самим Супутником. 

8. Готовий до відкриття новий Дитячий клуб на вул Суботівській. Зовсім скоро дітки матимуть чудово облаштований простір і нові можливості розвивати свої таланти, цікаво й змістовно разом проводити час. Дитячий клуб на вул. Суботівській, 7 буде мати мистецьку студію, гурток англійської мови і танцювальний напрямок.

http://city-adm.lviv.ua/…/235460-prodovzhuyut-sya-remonti-u…


9. В рамках кампанії «Безпечне місто» біля школи №67 запрацював «Жовтий добродій». Щоб вберегти дітей від небезпеки на дорозі до школи у найбільш складних місцях активісти програми допомагають діткам переходити дорогу правильно та безпечно.

- http://gazeta.lviv.ua/…/na-levandivci-zhovta-dobrodijka-do…/


10. Нове житття "Супутника" лише розпочинається:) Щоб розвиватись як інституція та осередок нам важливо виходити за межі діяльності виключно у місті та навіть в країні. Ми розпочали співпрацю з аналогічним осередком культури у місті Вроцлаві (Європейській Столиці Культури ) FAMA Centrum Biblioteczno-Kulturalne та ініціювали процедуру укладання угоди про тривале партнерство. Ми вчитимемось один у одного, перейматимемо хороші практики та втілюватимемо спільні проекти.

- http://www.fama.wroc.pl/

11. За активну позицію, ініціативність та успішну управлінську діяльність керівник «Супутника» Олександр Агашков отримав нагороду як кращий менеджер культури у місті Львові.

http://city-adm.lviv.ua/…/236159-naikrashchykh-pratsivnykiv…


12. Великою проблемою і скаргою на окрузі є функціонування в межах Парку Левандівсський двох МАФів, один з яких здійснюює реалізацію алкоголю та тютюну безпосередньо біля Супутника. З цього приводу та для вирішення ситуації я скеровувала кілька депутатських запитів до відповідальних осіб, а також прийом у міського голови. Боротьба триває!!!

13. Разом з колегами по фракції у міській раді ми вирішуємо питання не каналізованих вулиць Левандівки. До слова, завдяки активній позиції, ініціативі та нашим старанням цього року, до Програми з каналізування вулиць включено мікрорайон «Стара Левандівка» – це сектор приватної забудови. Йдеться про вулиці Немирівська, На Чвертях, Загородня, Чижевського, Моторна, Чечета, Каганця, Мацієвича, Олесницького.

http://lviv.samopomich.ua/na-levandivtsi-kanalizuyut-pryva…/

14. Скеровані детупатські запити на відновлення меж Левандівського парку, облаштування зупинки транспортних засобів біля Супутника на вул.Повітряна 20, депутатське звернення з приводу відновлення марштруту №72.

15. Як депутат та член профільної гуманітраної комісії, як людина якій не буйдужі процеси та стан речей в галузях освіти , культури та науки зініціювала створення у Львові Центру популяризації науки. Кошти на розробку концепції самого Центру та проектно кошторисної документації закладені у бюджет розвитку вже на цей рік.

http://zaxid.net/news/showNews.do…

http://lviv.samopomich.ua/u-lvovi-initsiyuyut-stvorennya-t…/


16. Понад рік працюю як учасник робочої групи над Стратегією розвитку культури Львова 2025

17. Двічі на місяць старанно і систематично я та мої помічники проводимо прийоми мешканців міста Львова, опрацьовуємо усі звернення, скарги, зауваження та пропозиції. За весь час депутатства я відвідала усі пленарні сесійні засідання, окрім двох з вагомих причин ( відрядження у зв’язку з реалізацією проекту Львівський місяць у Вроцлаві – Європейській Столиці Культури). Як секретар Комісії з питань культури молодіжної політики та спорту виконую в межах повноважень усі покладені на мене обов’язки.

18. Аби бути добрим депутатом та освоювати нову для мене сферу громадської роботи я страюсь вчитись. Беру участь у тренінг та освітніх семінарах, у конференціях та воркшопах.


Пройшла курс навчання у Інституті Політичної Освіти, була учасником Ялтинської конференції, Форуму громадських ініціатив у Любліні, конференції IRI "Посилення ролі жінок у політиці" та інших освітніх проектах.


P.S. Це все вдається лише завдяки спільній роботі з профільними управліннями Львівської міської ради, у партнерстві з колегами - депутатами, у співпраці з районними адміністраціями міста, керівниками установ та, найважливіше, з самими львів’янами . Дякую усім хто допомагав, надихав і не заважав.