×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На час новорічних та різдвяних свят у Львові заборонено феєрверки та піротехнічні шоу

Не час для феєрверків - у Львові заборонено використання та реалізація феєрверків, салютів та піротехніки. Відповідну ухвалу прийнято на сесії Львівської міської ради рік тому, і вона продовжує діяти на час теперішніх новорічних та різдвяних свят.

“Це пов’язано з тим, що є складний стан в державі. Маємо з розуміннням та повагою ставитись до людей, які були в зоні військових дій і тих, хто через війну втратив своїх рідних. Зараз не час для гучних вибухів і салютів”, - пояснює Вікторія Довжик, депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч”. Окремо про заборону попередженно керівників кафе та ресторанів. Заборонено реалізовувати піротехніку і у торгівельних закладах.

Вікторія Довжик нагадує про небезпеку використання піротехніки: “З 1 січня зазвичай починаються різні види ушкоджень – очей і рук. Велика кількість людей є постраждалими від використання піротехнічних засобів”, - каже депутат міської ради.

Тож львів’ян та гостей міста закликають святкувати без феєрверків та салютів. Контролюватимуть дотримання заборони районні відділи поліції.