×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Якість реалізації проектів «Громадського бюджету» - тест владі на використання коштів львівʼян, - Веремчук

Наскільки ефективно реалізовуватимуться проекти «Громадського бюджету», залежатиме довіра громадян та їхня готовність у майбутньому брати участь у конкурсі.

Про це сьогодні, 26 грудня, під час обговорення бюджету розвитку на сесії Львівської міської ради заявив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.

«Проекти «Громадського бюджету» - це дуже правильний механізм визначення того, чого потребують львівʼяни, на що варто скеровувати кошти. І вже у перший рік проведення конкурс пройшов успішно. У голосуванні взяли участь 27 тисяч містян», - заявив він.

Відтак, за його словами, тепер головне – невідкладно почати реалізовувати проекти-переможці конкурсу. «Я закликаю не відтягувати з цим, а почати працювати над проектами вже від початку року, а не чекати наступної осені – жовтня, листопада, коли підуть дощ і сніг. Саме від того, як реалізують проекти, запропоновані безпосередньо львівʼянами, залежатиме і довіра громадян і майбутнє «Громадського бюджету»», - пояснив Веремчук.

Також він вважає за доцільне при формуванні титульних списків райадмністраціями чи іншими розпорядниками коштів взяти до уваги і ті проекти, що не перемогли у конкурсі, але набрали багато голосів.