×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові передбачили фінансування для найкращих проектів громадського бюджету. Перелік

Понад 17 мільйонів гривень передбачено у бюджеті розвитку на реалізацію проектів громадського бюджету. Відповідну ухвалу підтримали сьогодні депутати Львівської міської ради під час сесії.

“Проектам громадського бюджету ми приділяємо значну увагу. Саме тому фінансування для переможців конкурсу міських ініціатив передбачено в окремій ухвалі, аби процес виділення коштів був максимально публічним. Також ініціюватимемо за кожним проектом створити робочу групу з авторів проекту та розпорядників коштів, аби громада контролювала освоєння коштів”, - зазначив депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Пундор.

Також під час сесії депутати ухвалили програму промоції громадського бюджету, аби у 2017 році більше мешканців Львова подавали проекти та голосували за них.

Нагадаємо, у голосуванні за проекти громадського бюджету взяло участь 23 тисячі мешканців Львова. Всі проекти, які перемогли, буде реалізовано у 2017 році за кошти бюджету розвитку Львова.

Перелік проектів, які отримали фінансування, за цим посиланням: http://lviv.samopomich.ua/wp-content/uploads/2016/12/Dodatok.pdf