×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Скверу імені Івана-Віталія Берези бути!

4 жовтня на пленарному засіданні Львівська міська рада проголосувала за створення скверу поряд зі школою №97 та затвердження його меж. Територія 1,0732га включає в себе також схил, на якому діти взимку катаються на санчатах.

Донедавна проблема полягала в тому, що раніше цю площу виділили під забудову громадського центру. Отже, нарешті закинута територія з чагарниками, що по вул. Миколайчука, 18, отримала офіційний статус – сквер. Тож невдовзі можна буде розпочинати облаштування зеленої зони для культурного і здорового відпочинку дітей та дорослих, до того ж безпечного і захищеного від руху транспорту.
З метою залучення коштів міста на облаштування цього скверу окремими активістами в рамках програми Громадського бюджету було ініційовано малий проект "Створення скверу на вулиці Миколайчука". За результатами проведеного голосування цей проект став абсолютним лідером у Львові.
«Дякую кожному, хто долучився до цієї перемоги, - говорить Роман ІВАНЦІВ, депутат Львівської міської ради по Шевченківському району. - автору проекту Олегу Пижіву, дітям з місцевої школи, які з власної ініціативи агітували голосувати дорослих, багатьом іншим небайдужим активістам. Зрештою, кожному, хто знайшов час і можливість проголосувати он-лайн на сайті Громадського бюджету з використанням технології ID-Bank або безпосередньо в центрах надання адмінпослуг (ЦНАП).З таким активним підходом громади до вирішення спільних справ на наш мікрорайон чекає яскраве майбутнє!»
Тепер Львівська міська рада при затвердженні бюджету розвитку на 2017 рік в обов'язковому порядку передбачить окреме фінансування проектів-переможців, а також визначить розпорядників цих коштів. Розпорядники коштів будуть проводити тендери з визначення підприємств/підприємців, що безпосередньо виконуватимуть відповідні роботи. «Тепер наше завдання - контролювати ці процеси, а особливо виконання робіт обраними виконавцями», - підсумовує Роман ІВАНЦІВ.
До слова, на зустрічі громадської ради мікрорайону активно обговорювали назву нового скверу. У підсумку вирішили ініціювати присвоєння цьому скверу імені Івана-Віталія Берези. Це - кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня, колишній мешканець вулиці Щурата, випускник СШ№97, якого виключно позитивно характеризують усі, хто його знав. У липні 2014 він загинув у зоні АТО (с. Зеленопілля), відстоюючи незалежність держави і нашу свободу.
Вічна пам'ять герою!