×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Марш Захисників – це не лише вшанування бійців, а й нагадування усім, що війна триває, – Веремчук

У Львові до 25-річчя Збройних Сил України відбувся Марш Захисників: центром міста колоною пройшлися бійці різних родів військ, резервісти, добровольці, волонтери.
Серед учасників параду також були представники «Народної Самооборони» Львівщини, які від початку війни на сході зібрали і доставили на передову 26 караванів із допомогою бійцям.
«Символічно, що День волонтера і День ЗСУ у календарі ідуть один за одним, адже уже кілька років волонтери і бійці – це одна міцна і надійна зв’язка. Ми веземо допомогу військовим, аби їм було легше воювати із ворогом, бійці ж своїм незламним духом додають нам сил не припиняти свою роботу», – говорить керівник «Народної Самооборони» Львівщини, депутат ЛМР Валерій Веремчук.
За його словами, Марш Захисників, в якому разом ішли бійці – від курсантів до ветеранів АТО, волонтери, – це важливе нагадування для мирного Львова про те, що війна триває, і сьогодні й надалі потрібна максимальна консолідація усього суспільства, аби врешті решт здобути остаточну перемогу над агресором.