×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові пропонують відновити рух трамваю №3

Відновити рух трамваю №3 та забезпечити належне сполучення до Аквапарку пропонує у своєму звернення депутат Львівської міськради Ігор Корончевський.
До Аквапарку на вул. Княгині Ольги курсували два трамвайні маршрути: №3 (площа Соборна – Аквапарк) та №5 (вул. Замарстинівська – Аквапарк).30 червня, у зв’язку із закриттям на ремонт вулиць Київської, Русових, Котляревського та Нечуя-Левицького, трамвайний маршрут №1 (Залізничний вокзал - Центр - Залізничний вокзал) пустили за тимчасово зміненим маршрутом Залізничний вокзал - Центр - Аквапарк. Однак нещодавно трамвай повернувся на звичний маршрут, а рух трамваю №3 не відновили.

«На «Львівелектротрансі» повідомили, що на маршрут №5 додали вагонів – їхню кількість збільшили до 14. Хоча за даними GPS у перші дні після зміни (26-28 листопада) на маршруті №5 курсували 5-7 трамваїв. На «Львівелектротрансі» запевняють, що на маршрути виходять 12-14 вагонів, а відображувані GPS дані невірні», – йдеться у зверненні Ігоря Корончевського, депутата Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Проте, за словами депутата, навіть 14 вагонів на маршруті №5 не можуть забезпечити належне перевезення пасажирів.

«Наразі ситуація наступна: на кінцевій зупинці Аквапарк трамвай заповнюється практично на 100%, у зв’язку з чим на наступних зупинках мешканці вулиць Княгині Ольги, Сахарова та прилеглих не можуть потрапити до вагонів. Переповнені трамваї їдуть до зупинки вул. Шухевича, де виходять майже всі пасажири. Далі до Замарстинівської трамваї їдуть практично порожніми, витрачаючи завий час на цей відрізок маршруту», – зазначив Ігор Корончевський.
Відтак, депутат пропонує відновити маршрут №3 та паралельно залишити трамвай №5.