×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Тараса Гупала щодо проблеми подальшого функціонування педіатричного відділення ДЗ «Клінічна лікарня ДТГО «Львівська залізниця»

До мене систематично звертаються мешканці мікрорайону Левандівка щодо проблеми подальшого функціонування педіатричного відділення ДЗ «Клінічна лікарня ДТГО «Львівська залізниця» на вул. Роксоляни, 33.

Станом на сьогодні, приміщення педіатричного відділення на Роксоляни, 33 залишаються у користуванні ПАТ «Укрзалізниця». При цьому, з 1 січня 2017 року припиняється будь-яке фінансування цієї структури з джерел ПАТ «Укрзалізниця».  Також невідомо, як в подальшому ці приміщення будуть використовувати та чи збережуть їх для потреб дитячої медицини. Зважаючи на це, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,
Прошу:

1) Надати інформацію щодо наявності та результатів звернень про передачу у комунальну власність приміщень і майнового комплексу педіатричного відділення ДЗ «Клінічна лікарня ДТГО «Львівська залізниця» на вул. Роксоляни, 33, а також причин залишення цих приміщень у подальшому користуванні ПАТ «Укрзалізниця».
2) Вжити невідкладних заходів для збереження цільового використання приміщень і майнового комплексу педіатричного відділення ДЗ «Клінічна лікарня ДТГО «Львівська залізниця» на вул. Роксоляни, 33 для потреб дитячої медицини та мешканців міста Львова.

Про результати розгляду цього депутатського звернення прошу невідкладно повідомити мене у встановлений законодавством термін.