×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Тараса Гупала щодо лісопарку Білогорща

Мешканці мікрорайонів Левандівка та Білогорща звернулись до мене з проханням негайно вжити заходів з приведення лісопарку Білогорща в належний санітарний та естетичний стан. 

Так, на сьогодні мешканці наполягають на негайному капітальному ремонту доріжки з вул. Широкої до П’ятого парку, її освітлення, встановлення на ній лавок та урн. Окрім цього провести очистку лісопарку від порослі та самосіву.

Ці роботи необхідні для можливості використання мешканцями парку як чи не єдиного місця для відпочинку в цій частині міста, а також для проходу до місць праці.

Як відомо, цього року з бюджету міста на санітарне утримання лісопарку «Білогорща» площею майже 190,0 га (ухвала ЛМР від 20.11.2014 №4084) виділено лише 160,0 тис. грн., що є вкрай недостатнім.  Зважаючи на це, керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,

Прошу :

Передбачити в проекті міського бюджету 2017 року виділення із загального фонду 500,0 тис. грн. на санітарне прибирання лісопарку «Білогорща», а також з бюджету розвитку 300,0 тис. грн. на проект реконструкції цього лісопарку. Принагідно повідомляю, що мешканці неодноразово проводили толоки в парку та зобов’язуються й надалі долучатись у формі екологічних акцій до його прибирання. 

Про розгляд звернення та вжиті заходи прошу повідомити мене у встановлений законодавством термін.