×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Видатки на спорт необхідно збільшити на 10 мільйонів гривень

Збільшити видатки на спорт у бюджеті Львова – 2017 на 10 мільйонів гривень пропонує депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Федишин.

«Нещодавно у Федерацію гандболу поступив запит – забрати з України 20 діток віком 13-16 років на навчання у польську спортивну школу. І це не виключення, а системна тендеція. З України дітей та тренерів забирає Польща, Угорщина, Туреччина, Росія, Азейбарджан. Забирають найкращих, і вони не повертаються», – зазначив Роман Федишин.

За його словами, змінити цю ситуацію можливо лише за умови належного фінансування спорту. «Ми вже розробили у Львові чимало мотиваційних програм для спортсменів та тренерів, проводимо змагання, відновлюємо інфраструктуру. Аби реалізовувати ці заходи і в наступному році, прошу додатково виділити на спорт ще 10 мільйонів гривень», – повідомив депутат.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що це питання буде розглянуто у грудні при перегляді бюджету Львова на 2017 році і висловив сподівання, що депутати підтримають ініціативу Романа Федишина.