×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати просять скасувати плани об’єднання територіальних громад поблизу Львова

Скасувати затверджені перспективні плани об’єднання територіальних громад, які розташовані у межах 22 км від Львова, – з таким зверненням до Уряду звертаються депутати Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Звернення до глави Уряду Володимира Гройсмана на засіданні сесії оприлюднила депутат ЛМР фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Довжик.

«Львів є економічним та культурним центром України, проте інтереси Львова не враховані під час формування перспективних планів об’єднання територіальних громад Жовківського, Пустомитівського та Яворівського районів, – зазначила Вікторія Довжик.

Як відомо, Львівська обласна рада затвердила плани об’єднання територіальних громад у трьох районах навколо Львова. «Ці перспективні плани позбавляють Львів можливості розвитку», – вважає депутат.

Тому фракція «Об’єднання «Самопоміч» звертається до Кабінету міністрів з проханням відхилити зміни до перспективного плану об’єднання громад, розташованих у межах 22 км від Львова, і скерувати ці плани Львівській облраді на доопрацювання.

Нагадаємо, у мерії Львова неодноразово заявляли про необхідність створення Львівської агломерації з навколишніми населеними пунктами. Водночас, у планах, які затвердила Львівська обласна рада, передбачено, що прилеглі до Львова села, зокрема Сокількники, Солонка, Рясна-Руська, Чишки тощо, увійдуть до об’єднаних територіальних громад у своїх районах і таким чином втратять можливість об’єднання зі Львовом.